מידע אדמיניסטרטיבי שנה"ל 2012-2013

בדף זה מרוכזת האינפורמציה הבאה:

רשימת ועדות המחלקה

ועדה

חברי הועדה

ראש המחלקה
מ"מ לרמ"ח
פרופ' מיכאל גדלין 
פרופ'
ועדת הוראה
יעוץ וקבלה תואר ראשון
יו"ר תואר שני
יו"ר תואר שלישי
מעבדות (אחריות כוללת)
ממונה על קשרים עם מחלקות אחרות
מסלול  פיסיקה-חשמל
מסלול אלקטרואופטיקה
מסלול חומרים ומגמת ננו
פרופ' אילנה בר – יו"ר
ד"ר מיכאל לובלינסקי
פרופ' יורי ליוברסקי
פרופ' מריו פיינגולד
רמ""ח
פרופ' רמי ברושטיין  
פרופ' אהרון דוידסון
פרופ' אילנה בר
פרופ' אילנה בר
ועדת מחשוב ואינטרנט פרופ' דורון כהן – יו"ר
בוריס צוקרמן -  רפרנט
ד"ר יעקב ביטון - מעבדות
ועדת בטיחות פרופ' ישי מנסן
מר מיכאל אברבוך
ועדת שטחים פרופ' מיכאל גדלין
פרופ' גז'גוז' יונג
פרופ' אילנה בר

ועדת ספריה פרופ' דניאל ריץ'
ועד כיתה שנה א
ועד כיתה שנה ב
ועד כיתה שנה ג
שיר פרומרמן shirfr@post.bgu.ac.il
שחר גבעון?
דני חזוב dannyk@post.bgu.ac.il


רשימת גורמי שרות


תפקיד

אחראי

טלפון

פרוט תחומי אחריות
ממונה על המינהל לילי אוחיון
61567  אירגון וניהול האדמיניסטרציה במחלקה, ריכוז וטיפול נושא כח אדם מחלקתי
רכזת הסטודנטים  אביבה פרידמן 61566   אירגון וטיפול נושא מינהל סטודנטים, פרסום סמינרים מחלקתיים  
מהנדס המחלקה

מערך טכני, מעבדת אלקטרוניקה, ייעוץ והזמנות מיכשור אלקטרוני
אחראי לוגיסטיקה  נחום שלמה 72154 קניין הזמנות, ביטולי אינוונטר, הזמנת תחבורה;  חדר סמינרים, חדר שרות
רפרנט מיחשוב בוריס צוקרמן 61190 מחשבים, מדפסות ציבוריות, תקשורת מחשבים, ויעוץ לרכישת מחשבים
ניסויי הדגמה גלבאור איתי 79279  
בית מלאכה יצחק הירש 72121 הזמנת עבודות
אב הבית מוריס איטח 28671 תקלות חשמל, מים, מיזוג אויר, מעליות, דלתות, נזילות, שירותים, תאורה...
(אב הבית של בנין פיסיקה יושב בחדר 305 בנין 51 - ננוטכנולוגיה)
מוקד אחזקה 61666 , 95766
תמיכת מחשוב אוניברסיטאית  בשעות העבודה  helpdesk 77171 , או בשעת חרום מפעיל תורן  08-64-61152 
טלפון חרום - בטחון 75546 , 75568 , 61444
טלפון חרום - חדר סמינרים  עד השעה 16:00 יש לפנות לאב הבית, טל' 77210 אחרי השעה 16:00 יש לפנות למר מנדי גולן, טל' 95980


רשימת המעבדות

שם המעבדה

אחריות 

טלפון בניין חדר
מעבדת הוראה שנה א'
ד"ר יעקב ביטון
61179 54 301 ,102- ,103- ,107-
גב' אוזן בתיה 61568 54 107A-
גב' כורש לאה 79277 54 104-
מעבדת הוראה שנה ב' ד"ר יעקב ביטון 61179 54 301, 305- ,302, 205
מר אברבוך מיכאל 72585 54 201
מעבדת הוראה שנה ג' ד"ר יעקב ביטון 61179 54 301, 108-, 101, 205, 150, 203
מר אברבוך מיכאל 72585 54 201
         
מעבדה למגנטיות פרופ' גד גורודצקי 72456 54 223
המעבדה לפיסיקה קרינתית שימושית פרופ' יגאל הורוביץ 61181 54 221
המעבדה לפיסיקה גרעינית- אנרגיות נמוכות פרופ' אמנון מועלם 72750 54 220
מעבדה בפיסיקה רפואית פרופ' שאול מרדכי 61173 54 306
מעבדת לייזרים ואופטיקה קוונטית פרופ' ראובן שוקר 72450
72120
54 122-
המעבדה לאינטרקצית לייזר- חומר פרופ' זלמן רוזנווקס 72589 54 108-
פרופ' אילנה בר 72588 54 109-
המעבדה ליישומי מוליכות על פרופ' שאול גורן 72458 54 208
מעבדה לעל מוליכות ורעש פרופ' גז'גוז' יונג 72124 54 116-
מעבדה לפיסיקה מולקולרית פרופ' מריו פיינגולד 61587
72155
77542
54 112-,011
מעבדת SPM פרופ' ישי מנסן 72153 54 119-
מעבדת ביופיסיקה למולקולות בודדות פרופ' קריצ'בסקי אולג 61176
72151
54 110-,  111-,  009
מעבדה לתכונות אופטיות של מבנים קוונטים ננומטרים פרופ' דניאל ריץ' 77682 54 115-
מעבדה לאטומים קרים ואופטיקה ד"ר רון פולמן 61902 95 101-
         
המעבדה לאלקטרוניקה אאוטנשלוס גריגורי 61175 54 010
מעבדת מחשוב מר בוריס צוקרמן 61190 54 007
בית מלאכה מר יצחק הירש 72121 60 201
מעבדת שרות מר יוז'ילבסקי יעקב 72738 54 114-
מעבדת הדגמות גלבאור איתי  72130 29 108


רשימת קורסים מרצים ומתרגלים

רשימה זו היא משנת 2009-2010. 
לרשימה מעודכנת הקלק כאן


מספר קורס

שם הקורס

מרצה / אחראי

אסיסטנטים סמסטר
203-1-1141 מבוא לשיטות מתמטיות בפיסיקה 
פרופ' דיויד אואן
(פרופ' יאיר זרמי)
(פרופ' רמי בורשטיין)
כרמון גדעון א'
203-2-4221 שיטות מתמטיות בפיסיקה 
פרופ יאיר זרמי
(פרופ' מריו פיינגולד)
(פרופ' דוד אואן)
-
א'
203-1-0111 מבוא לפיסיקה 1 מר איתמר סלע
(פרופ' אילנה בר)
גל אביב
אילן שמש

א'
203-1-0111 מבוא לפיסיקה 1 [קמפוס אילת] ד"ר כוגנוב גנדי
בן סימון רועי א'
203-1-1281 פיסיקה 1 לפיסיקאים
פרופ' מיכאל גדלין אמיר פרוטכמן
דניאל אריעד
א'
203-1-1371 פיסיקה 1 להנדסת חשמל
פרופ' מיכאל גדלין
(פרופ' סרגיי גרדסקול)
(פרופ' שאול גורן)
(פרופ' אמנון מועלם)
אסטרין יבגני
טל וייס
נתנאל גבדנק

א'
203-1-1351 פיסיקה 1א - תקשורת וביורפואית פרופ' גז'גוז' יונג
(פרופ' שאול גורן)
(פרופ' דניאל ריץ')
(פרופ' שאול גורן)
איתן רוטשטיין

ב'
203-1-1411 פיסיקה 1ב - תעו"נ ומע"מ              
פרופ' אילנה בר
פרופ' אדוארדו גנדלמן
ד"ר חן לוי
(ד"ר דניאל רורליך)
(ד"ר אלכסנדר קגנוביץ)
(פרופ' אילנה בר)
(פרופ' דניאל ריץ)
(פרופ' יגאל הורביץ)
רועי לוי
שמעון רובין
יואב עציוני
א', ב'


203-1-1391
פיסיקה 1ב - כימיה פרופ' אילנה בר
פרופ יגאל הורוביץ
(ד"ר רן מרום)
(ד"ר מירב חדד)
(פרופ' אדוארדו גנדלמן)
(ד"ר ויקטור מאירוביץ)

י. קופפרמן
דניאל אריעד
ב'
203-1-1361 פיסיקה 1במ - ביוטכנולוגיה 
פרופ' אילנה בר
(פרופ' ישי מנסן )
(פרופ' יגאל הורוביץ)
אסטרין יבגני

ב'
203-1-1421


פיסיקה 1במ - מכונות
ד"ר אלכס קגנוביץ'
(פרופ' אילנה בר)
(פרופ' אמנון מועלם)
(פרופ' דוד פיימן)
(פרופ' שאול גורן)
ממן ניצן ב'

203-1-1241
פיסיקה 1ג - רפואה ד"ר יפים גולברייך
אירנה יונית סגל

ב'

203-1-1331
פיסיקה 1ג - מדה"ח וגיאולוגיה ד"ר ויקטור מאירוביץ
(פרופ' שאול מרדכי)
עידן שילון
חכם מאיה

ב'
203-1-2371 פיסיקה 2 לפיסיקאים
פרופ' מריו פיינגולד
(פרופ' אמנון מועלם)
(פרופ' מיכאל גדלין)
כרמון גדעון
דניאל אריעד
ב'
203-1-1471 פיסיקה 2א - הנדסת חשמל
פרופ רון פולמן
ד"ר דניאל רורליך
(פרופ' מריו פיינגולד)
(ד"ר יפים גולברייך)
(פרופ סרגיי גרדסקול)
(פרופ' שאול גורן)
  (פרופ' אמנון מועלם)

בן ילין
אמיר פרוכטמן
 ב'
203-1-1451 פיסיקה 2א - תקשורת וביורפואית ד"ר ויקטור מאירוביץ
ד"ר יורי ליוברסקי
(פרופ' אמנון מועלם)
(פרופ' שאול גורן)
(פרופ' מריו פיינגולד)
חכם מאיה
איתן רוטשטיין
א'
203-1-1711 פיסיקה 2ב - תעו"נ
ד"ר יורי ליוברסקי
ד"ר אורי גריב
(פרופ' יאיר זרמי)
(פרופ' מריו פיינגולד)
(פרופ' אמנון מועלם)
עידן שילון
שי לזרוביץ
ניצן ממן

א', ב'
203-1-1491 פיסיקה 2ב - כימיה
ד"ר גנדי כגנוב
ד"ר בוריס ברמשנקו
(פרופ' שאול מרדכי)
(פרופ' יגאל הורוביץ)
יואב עציוני
רועי לוי

א'
203-1-1431 פיסיקה 2ב - מדה"ח וגיאולוגיה ד"ר יפים גולברייך
(פרופ' שאול מרדכי)
גור ברק
(חכם מאיה)

א'
203-1-1641 פיסיקה 2ב - בנין          
ד"ר בוריס ברמשנקו

אירנה יונית סגל
א'
203-1-1721 פיסיקה 2במ - מכונות
פרופ' דניאל ריץ'
(פרופ' יגאל הורוביץ)
(פרופ' יאיר זרמי)
(פרופ' מיכאל גדלין)
ממן ניצן

א'
203-1-2111 פיסיקה 3 לפיסיקאים
פרופ ברוך הורוביץ
פרופ' יגאל מאיר
(פרופ' אמנון מועלם)

אלכס סטוטלנד
א'
203-1-2391 פיסיקה 3א - חשמל ד"ר רון פולמן
ד"ר דניאל רורליך
(פרופ' אבינועם רבינוביץ)
בן ילין
שי ברטל
א'
203-1-2421 פיסיקה 3ב - חומרים פרופ' אורה אנטין
(ד"ר בוריס ברמשנקו)
(פרופ' ברוך הורוביץ)
עציוני יואב ב'





203-1-2281 מכניקה אנליטית
פרופ' אהרון דוידסון
(פרופ' יאיר זרמי)
עידן שילון א'
203-2-4721 מבוא לדינמיקה לא לינארית פרופ' יאיר זרמי א'
203-2-4931 תצורות מרחב וזמן במערכות לא לינאריות פרופ' אהוד מירון א'
203-1-2181 אופטיקה קלאסית ומודרנית פרופ' דניאל ריץ' אסטרין יבגני ב'
203-1-2381 אלקטרודינמיקה 1
פרופ' אמנון אהרוני
(פרופ' מיכאל גדלין)
(פרופ' אורה אנטין)
בן דיין עידו ב'
203-2-4481 אלקטרודינמיקה 2
פרופ' מיכאל גדלין
(פרופ' אדוארדו גנדלמן)
-
א'
203-2-4281
פיסיקת הפלסמה
פרופ' מיכאל גדלין
ב'
203-2-4181
כבידה 1
פרופ' רמי בורשטיין
(פרופ' אדוארדו גנדלמן)
ג'ודי קופפרמן א'
203-2-4191 כבידה 2 פרופ' רמי בורשטיין -
ב'





203-1-3141 תורת הקוונטים 1
פרופ' אמנון אהרוני
(פרופ' מריו פיינגולד)
חכם מאיה ב'
203-1-3241 תורת הקוונטים 2
פרופ' דורון כהן ארז אמיר
א'
203-2-4121 תורת הקוונטים 3
פרופ' דורון כהן א'
203-2-4131
תורת הקוונטים 4
ד"ר אדוארדו גנדלמן
 - ב'
203-2-5131 נושאים מתקדמים במכניקה קוונטית פרופ' דורון כהן  - ב'
203-1-3181 פיסיקה אטומית ומולקולרית פרופ' זלמן רוזנווקס
(ד"ר רון פולמן)
(פרופ' ראובן שוקר)
וקסמן אמיר??? ב'
203-2-4321 אופטיקה קוונטית פרופ' אילנה בר
(פרופ' ראובן שוקר)
(פרופ' אילנה בר)
א'
203-1-3421 מבוא לחלקיקים ושדות
פרופ' אהרון דוידסון
שילון עידן ב'
203-2-4441 תורת השדות הקוונטים 1 פרופ' אדוארדו גנדלמן א'
203-2-4541 תורת השדות הקוונטים 2 פרופ' אדוארדו גנדלמן
(פרופ' דוד אואן)
ב'
203-2-4161 חלקיקים  1 פרופ' אהרון דוידסון א'
203-2-4971 חלקיקים  2 פרופ' אהרון דוידסון  - ב'





203-1-2161 תרמודינמיקה ומכניקה סטטיסטית 1
ד"ר קריצ'בסקי אולג איתן רוטשטיין א'
203-1-2261 תרמודינמיקה ומכניקה סטטיסטית 2
פרופ' קריצ'בסקי אולג אמיר גלעד ב'
203-2-4171 מכניקה סטטיסטית
פרופ' ברוך הורוביץ
(פרופ' דורון כהן)
 אמיר ארז ב'
203-2-5125 פיסיקה של מצב רך (פרופ' אולג קריצ'בסקי) ב'(2009)
203-1-3111 מצב מוצק 1
פרופ' אמנון אהרוני
(פרופ' ברוך הורביץ)
(פרופ' דניאל ריץ')
אלכס סטוטלנד א'
203-1-3211 מצב מוצק 2 פרופ' אורה אנטין
(פרופ' דניאל ריץ)
(פרופ' אמנון אהרוני)
אמיר גלעד??? ב'
203-2-4141 מצב מוצק 3 פרופ' אורה אנטין
(פרופ' יגאל מאיר)
א' 
203-2-4151 פרקים נבחרים במצב מוצק פרופ' ברוך הורוביץ
(פרופ' דניאל ריץ')
א'
203-2-5161
מבוא לפיסיקה מזוסקופיות
(פרופ' יגאל מאיר)
 - ב' (2005)
203-2-4201
מבוא לפיסיקה רב- גופית
פרופ' יגאל מאיר
(פרופ' אנטין אורה)
א'





203-1-1301 חקר החלל החיצון 1
(פרופ' דוד אייכלר)
(מר אמיר גולן)
?
 ב' (2007)
203-1-1401 חקר החלל החיצון 2
(פרופ' דוד אייכלר) ב' (2005)
203-1-1101 אסטרונומיה 1              ד"ר אורי גריב ?
ב'
203-1-1201 אסטרונומיה 2 (פרופ' דוד אייכלר) ב' (2002)
203-2-4701 אסטרופיסיקה 1 (ד"ר יורי ליוברסקי)
(פרופ' דוד אייכלר)
א' (2006)
203-1-1631 מבוא לפיסיקת הסביבה פרופ' רם ברושטיין
(פרופ' רפאל שטייניץ)
(פרופ' דוד פיימן)
כרמון גדעון
א'
203-2-4831 פיסיקה סביבתית
פרופ' דוד פיימן ב'?
203-1-3281 תורת הקרינה ד"ר ברמצ'נקו בוריס אילן ברבוי??? ב'
203-2-4331 לייזרים ושימושיהם ד"ר גנדי כגנוב ב'
203-1-2631 אלקטרוניקה  מר עדי בלומנפלד ב'
203-2-4611 שיטות בפיסיקה ניסויית
פרופ' גז'גוז' יונג א'
203-2-5001
אות ורעש בפיסיקה ניסויית
פרופ' גז'גוז' יונג ב'





203-1-1623
203-1-1383
203-1-1483
203-1-1233
203-1-1563
מעבדות בפיסיקה שנה א
פרופ' ישי מנאסן
ד"ר יעקב ביטון
ראה
אתרי מעבדות

א'+ב'
203-1-2553
203-1-2653
מעבדות שנה ב
פרופ' גז'גוז' יונג
203-1-3163
203-1-3263
מעבדות שנה ג
פרופ' ישי מנסן
203-1-3193 מעבדה באלקטרואופטיקה
פרופ' ישי מנסן
(פרופ' אילנה בר)





203-1-3401 פרוייקט פרופ' דורון כהן [יו"ר ועדת הוראה] א'+ב'+קיץ
203-1-3271 סמינר סטודנטים
פרופ' ש"י בן- אברהם
(פרופ' אורה אנטין)
(פרופ' דניאל ריץ)
(פרופ' ברוך הורוביץ)
א'
203-1-2291 סמינר על נושאי מחקר פרופ' אהרון דוידסון  - א'+ב'
203-2-4391 קולוקויום מחלקתי פרופ' יגאל מאיר
(פרופ' מריו פיינגולד)
(פרופ' רמי בורשטיין)
 ניצן ממן א'+ב'
203-2-4401 סמינר בלייזרים פרופ' אילנה בר
(פרופ' ראובן שוקר)
א'+ב'
203-2-4411 סמינר במצב מוצק פרופ' ישי מנסן
פרופ' אורה אנטין
(פרופ' אמנון אהרוני)
(פרופ' ברוך הורוביץ)
(פרופ' גז'גוז' יונג)
 א'
 ב'
 
 

203-2-4851 סמינר בחלקיקים אלמנטריים פרופ רמי ברושטיין
(פרופ' אדוארדו גנדלמן)
(פרופ' דוד אואן)
 ב'
 א'

203-2-5091 סמינר בדינמיקה לא לינארית (פרופ' אהוד מירון)  - א'+ב'
203-2-4681 סמינר באסטרופיסיקה פרופ' מיכאל גדלין
(פרופ' דוד אייכלר)
(פרופ' אדוארדו גנדלמן)
 - א'
ב'
203-2-4941 סדנה בננוטכנולוגיה פרופ' יגאל מאיר -
א'